Licencjonowany przewodnik turystyczny po Wenecji

Porównanie strony obecnej z Nową Stroną

Obecna Strona

Przeglądarki internetowe oznaczają połączenie z Twoją stronę jako „niebezpieczną”, ponieważ nie ma certyfikatu SSL/TLS.

Przeglądarki internetowe w tym najpopularniejszy Chrome, może blokować połączenie z Twoją stroną. To oznacza, że potencjalni klienci w ogóle jej nie zobaczą lub nie będą mogli wejść z nią w interakcje np. przesłać opinii po wycieczce.

Szablon strony jest responsywny, więc dopasowuje się do urządzeń mobilnych. Jednak kolejność wyświetlanych treści (info o cookies) powoduje, że kluczowa część strony (flagi z językami) jest nieczytelna. Ponadto pasek menu może być mało widoczny dla części z odwiedzających. To oznacza, że mogą nie znaleźć kluczowych informacji, jak numer telefonu, czy opisy szlaków zwiedzania.

Brak ikony „favicon” małego obrazka, dzięki któremu można szybko i łatwo zidentyfikować stronę. Szczególnie ważne, gdy potencjalny klient ma otwarte wiele zakładek jednocześnie.

Trasy wycieczek podane wyłącznie jako oferta tekstowa. Brak możliwości rezerwacji i opłacenia wycieczki.

Strona kontaktu ma wyłącznie podlinkowany adres email. Jeśli ktoś wyświetla stronę na telefonie, to musi wykonać niewygodną operację kopiowania i wklejania numeru.

Nowa Strona

Strona posiada certyfikat SSL/TLS, dzięki czemu połączenie z nią jest szyfrowane i rozpoznawane przez przeglądarki jako bezpieczne.

Nowa strona pozwala na bezpieczne (czyli szyfrowane) przesyłanie danych w dwie strony. Dzięki temu klienci mogą przesyłać swoje opinie, rezerwować wycieczki oraz realizować płatności dzięki Stripe.

Szablon jest responsywny i wycentrowany. Najważniejsze przyciski menu są zawsze widoczne i kliknięcie w Twój awatar (okrągłe zdjęcie u góry) powoduje zawsze powrót do strony głównej. Przełączanie między językami jest tak samo proste jak przełączanie między podstronami menu. Udostępniona wersja demonstracyjna ma wyłącznie język polski.

Ustawiona ikona „favicon”, która wyświetla się na wszystkich urządzeniach i stanowi rozpoznawalny symbol Twojej strony.

Prosty formularz kontaktowy pozwala na opłacenie rezerwacji wycieczki i otrzymania potwierdzenia wpłaty.

Po wypełnieniu formularza pojawia się ekran płatności kartą. Połączenie ze stroną jest szyfrowane, a operacja jest realizowana przez Stripe, dzięki czemu można łatwo i szybko otrzymać potwierdzenie transakcji.

Numer komórki jest podlinkowany, więc wystarczy w niego kliknąć, by wykonać połączenie.

Numer WhatsAppa też jest podlinkowany, więc nawet, jeśli ktoś nie ma zapisanego Twojego kontaktu, to może się z Tobą skontaktować.

Tak samo działają ikony na dole strony. Otwórz je na komórce, kliknij i zobaczysz, że przekieruje Cię bezpośrednio do odpowiedniej aplikacji.

Formularz kontaktowy pozwala na wysłanie wiadomości bezpośrednio ze strony. To przekłada się na łatwiejsze nawiązanie kontaktu z potencjalnym klientem.

Demo strona

Przygotowana strona jest wersją demonstracyjną. Każdy element, zdjęcia, teksty, kolory, układ itd. można zmienić i dopasować do Twoich potrzeb. Można ją też rozbudować o dodatkowe elementy i unikalne do Twojej działalności funkcje.

Essential – fundament Twojej obecności w Internecie

Co jest zawarte w planie:

 1. Minimalistyczna i elegancja strona internetowa – zobacz przykład.
 2. Profesjonaly i responsywny szablon – wybierz ten, który podoba Ci się najbardziej.
 3. Akceptuj płatności online od dowolnej osoby – z PayPal lub Stripe.
 4. Własna domena internetowa – vide nerdontour.net
 5. Profesjonalna poczta email (G Suite) – to Gmail w wersji dla firm z Twoim adresem – na moim przykładzie to: piotrek@nerdontour.net
 6. Wygląda i działa świetnie na mobilnych, komputerach, tabletach i wszystkich innych urządzeniach – zobacz przykład.
 7. Bezpośredni link do Twojego WhatsAppa – klienci mogą się z Tobą skontaktować, nawet jeśli nie mają zapisanego Twojego numeru.
 8. Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (SEO) – zdobądź więcej klientów z Twoją łatwą do znalezienia stroną internetową.
 9. Domyślny pakiet bezpieczeństwa (certyfikat SSL, logowane dwu-stopniowe) – Twoja strona posiada zieloną kłódkę oraz bezpieczną metodę logowania do edycji treści.
 10. Kopie zapasowe w chmurze – Twoje teksty i obrazki mają wiele kopii, dzięki czemu można je łatwo odzyskać lub przenieść w inne miejsce.
 11. Niezawodny i elastyczny hosting – Twoja strona jest zawsze dostępna, nawet jeśli bardzo wielu użytkowników chce ją odwiedzić w tym samym momencie.
 12. Twoja strona działa tak szybk, jakk to tylko możliwe – wczytuje się błyskawicznie i działa płynnie na każdym urządzeniu i w każdej sieci.
 13. Tysiące zdjęć z licencją do użytku komercyjnego – opowiadaj lepsze historie z obrazkami wysokiej rozdzielczości.
 14. Łatwe do zrozumienia statystyki odwiedzin – dowiedz się, skąd użytkownicy docierają do Twojej strony i dopasowuj treść do trendów.
 15. Kompletny profil w Google Maps/My Business – te drobne detale są szczególnie istotne, gdy klienci chcą odwiedzić twoją fizyczną lokalizację.
 16. Nieograniczona przestrzeń na podcasty – treść audio to „Next Big Thing” w świecie Internetu. Posiadanie nieograniczonej przestrzeni pomoże Ci rozpowszechniać opowieści na cały świat i osiągać lepsze wyniki.
 17. Bezpośrednie wsparcie od znajomego z branży – ponad dziesięć lat doświadczenia zarówno w turystyce jak i w web designie pomaga mi zrozumieć wyzwania oraz zaoferować właściwe rozwiązania w naszej codziennej pracy.

Warunki użytkowania

Ja, Piotrek Bodera prowadzę firmę o nazwie Nerd on Tour LTD, która oferuje pakietowe usługi internetowe. Firma ściśle współpracuje z innymi dostawcami usług (firmami zewnętrznymi), dlatego w dalszej części stosuję zwrot „my”. Jesteśmy zaszczyceni możliwością współpracy z Tobą. Szczególnie istotne jest dla nas to, byś posiadał profesjonalną stronę internetową, gdzie możesz dzielić się ekspertyzą i docierać do klientów. Usługi są skonstruowane tak, by dać Ci, jak najwięcej kontroli oraz własności nad tym, co dzieje się na Twojej stronie, przy jednoczesnym wspieraniu wolności ekspresji. Pamiętaj, proszę, że to Ty jesteś odpowiedzialny za publikowane treści. Bardzo ważne jest, by na Twojej stronie nie pojawiały się treści zakazane – jak spam, wirusy lub jakiekolwiek formy gróźb i zastraszeń.

Przeczytaj pełną wersję

Płatność

Podstawa wszystkich cen jest w dolarach amerykańskich, ale dla Twojej wygody oferuję płatności w: euro, złotówkach, brytyjskich funtach, japońskich jenach, kanadyjskich dolarach, australijskich dolarach i frankach szwajcarskich.

Miesięcznie

niska cena

€20 / miesiąc

Rocznie

oszczędzasz €40

€200 / rok

Zapłać w euro albo wybierz walutę, która bardziej Ci odpowiada.

Pozostałe plany

Journey 🌳

Zaawansowana i elegancka strona z profesjonalnym i responsywnym szablonem, intuicyjnym i prostym w obsłudze blogiem, zarejestrowana na własnej domenie z kontem email (Imię@TwojaDomena.com).

Expedition

Indywidualna i wyrafinowana strona z dopasowanym responsywnym szablonem, intuicyjnym i prostym w obsłudze blogiem zarejestrowana na własnej domenie z kontem email (Imię@TwojaDomena.com) plus dodatkowe rozwiązania na zamówienie.