landing-page-me-bright-1920x1280px.jpg

Narracyjny przewodnik po świecie Internetu

KUP TERAZ

Portfolio

Elegancki sposób prezentacji twojej działalności

Zobacz Całe Portfolio

Rozwiązania Techniczne

Uproszczone dla spokoju umysłu

card-blue-70x70px

Płatności internetowe

Akceptuj rezerwacje online, sprzedawaj cyfrowe i fizyczne produkty dowolnej osobie na świecie. Ty i twoi klienci otrzymujecie natychmiastowe potwierdzenia transakcji.

pencil-blue-70x70px

Prosty w użyciu edytor treści

Natywne aplikacje WordPressa na wszystkie platformy i urządzenia pozwalają Ci tworzyć posty, wrzucać zdjęcia i zarządzać wszystkim w przejrzysty sposób.

microphone-blue-70x70px

Skaluj siłę swojego głosu

Opowieści w tradycji mówionej to najbardziej naturalny sposób interakcji. Używamy ich, by dzielić się fascynującymi, lokalnymi historiami. Teraz możesz dotrzeć do odbiorców na całym świecie z nieograniczoną przestrzenią na pliki audio.

shield-blue-70x70px

Bezpieczeństwo nie jest opcjonalne

Od samego początku Twoja strona ma funkcję automatycznego zapisu, certyfikat Secure Sockets Layer (SSL), antyspamowy filtr komentarzy, zabezpieczenie przeciwko atakom typu brute force/DDoS oraz bezpieczne metody logowania.

speed-blue-70x70px

Prędkość jest kluczowa

Sprytna kombinacja szybkich serwerów z siecią CDN oraz funkcją caching szybko dystrybuuje Twoje opowieści na całym świecie, nawet na wolnych sieciach i starszych urządzeniach.

language-blue-70x70px

Witaj! Welcome! ようこそ!

Twoja strona obsługuje wszystkie języki pisane, dzięki czemu możesz rozpowszechniać opowieści i komunikować się z klientami w ich rodzimych dialektach.

search-blue-70x70px

Niech Twoje artykuły będą proste do znalezienia

Przejrzysty edytor pomoże Ci tworzyć zajmujące treści, które są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO). One też budują zaufanie wśród klientów  polepszają pozycję w wynikach Google.

envelope-blue-70x70px

Profesjonalny i bezpieczny adres email

Korzystanie z adresu Imię@TwojaDomena.com to najlepszy sposób komunikacji z klientami. Dodatkowo otrzymujesz skuteczny filtr antyspamowy i aplikacje mobilne.

bolt-blue-70x70px

Zaawansowana technologia

AMP, integracje z kalendarzem i mapami, newsletter email, powiadomienia SMS, VoIP z IVR oraz inne rozwiązania są tu, by dostarczyć Ci jeszcze lepsze wyniki.

Piotrek-Bodera-Italy-1920px-s.JPG

Cześć, nazywam się Piotrek Bodera. Zajmuję się integracją turystyki i technologii.

Pilot Wycieczek

Jako licencjowany pilot wycieczek, zrealizowałem setki wyjazdów dla dużych tour operatorów. Prowadziłem grupy Polaków do uroczych miejsc we Włoszech, Austrii, na Malcie i USA. Oprowadzałem też grupy zagraniczne po niesamowitych atrakcjach na terytorium Polski.

Webmaster

Równolegle z pracą w turystyce, ukończyłem dziesiątki projektów webowych. Instalowałem i administrowałem strony internetowe. Pisałem unikalne artykuły i optymalizowałem strukturę treści dla wyszukiwarek. Korzystałem z najnowszych technologii, by docierać i dbać o klientów.

Podróżnik

Od 2005 eksploruję i doświadczam różnorodne kultury. Każdego roku docieram do miejsc, w których jeszcze nie byłem. Wśród moich dotychczasowych podróży jest nurkowania na Malcie, skok na spadochronie na Słowacji, przejazdy długodystansowymi pociągami w Azji i tworzenie gry VR w Australii.

Ceny

Podstawa wszystkich cen jest w dolarach amerykańskich, ale dla Twojej wygody oferuję płatności w: złotówkach, brytyjskich funtach, euro, japońskich jenach, kanadyjskich dolarach i australijskich dolarach.

essential-sun-flower

Essential

Minimalistyczna i elegancka strona z profesjonalnym i responsywnym szablonem, płatnościami online, własną domeną i adresem email (Imię@TwojaDomena.com).

90 zł za miesiąc | 25 USD na miesiąc

albo

900 zł za rok | 250 USD za rok

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

journey-tree

Journey

Zaawansowana i elegancka strona z profesjonalnym i responsywnym szablonem, intuicyjnym i prostym w obsłudze blogiem, zarejestrowana na własnej domenie z kontem email (Imię@TwojaDomena.com).

180 zł na miesiąc | 50 USD na miesiąc

albo

1800 zł na rok | 500 USD na rok

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

expedition-mountain-300px

Expedition

Indywidualna i wyrafinowana strona z dopasowanym responsywnym szablonem, intuicyjnym i prostym w obsłudze blogiem zarejestrowana na własnej domenie z kontem email (Imię@TwojaDomena.com) plus dodatkowe rozwiązania na zamówienie.

Cena ustalana indywidualnie

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ