Niezawodna chmura danych oraz automatyczne kopie zapasowe, które działają w ramach Twojego konta G Suite na dowolnym urządzeniu. Proste wyszukiwanie, bezproblemowe współdzielenie plików oraz nieograniczona przestrzeń na zdjęcia, wideo, dokumenty, e-maile i wszystkie inne dane.

English version 👈

unlimited cloud

Samo porządkująca się szuflada, która podróżuje razem z Tobą

W planie zawarte są:

  1. Nieograniczona przestrzeń w chmurze – pewna i bezpieczna destynacja na wszystkie elektroniczne pamiątki.
  2. Działa na dowolnym urządzeniu – dostęp przez oficjalne aplikacje mobilne i przeglądarki internetowe.
  3. Działa w ramach Twojego konta G Suite – nie musisz przejmować się dodatkowymi loginami i hasłami, wszystko masz w jednym miejscu.
  4. Szukaj wszędzie jak w Google – artystyczny nieład nie jest problemem, szukaj po słowie, frazie lub nawet z wykorzystaniem emoji 😉.
  5. Tony e-maili, jeśli chcesz – niczego nie kasuj i zachowuj wszystkie możliwe wątki, bo nigdy nie wiesz, kiedy będą ponownie potrzebne.
  6. Załączniki dowolnych rozmiarów – wysyłaj i odbieraj PDFy, obrazki, ZIP-y lub cokolwiek innego.
  7. Obrazki, wideo, panoramy 360, VR itp. – przestrzeń gotowa na wszystkie Twoje potrzeby, aż do 5TB dla jednego pojedynczego pliku.
  8. Udostępniaj pliki i foldery – współpracuj i przekazuj Twojej grupie lub komukolwiek innemu dostęp do Twoich prac.
  9. Proste kopie zapasowe i synchronizacja – automatycznie wysyłaj zdjęcia i filmy z telefonu oraz synchronizuj pliki między Twoim komputerem i chmurą.
  10. Zamontuj wirtualny dysk – zaawansowani użytkownicy mogą skonfigurować specjalny napęd na komputerze, by bezproblemowo zarządzać danymi w chmurze.

Warunki użytkowania

Ja, Piotrek Bodera prowadzę firmę o nazwie Nerd on Tour LTD, która oferuje pakietowe usługi internetowe. Firma ściśle współpracuje z innymi dostawcami usług (firmami zewnętrznymi), dlatego w dalszej części stosuję zwrot „my”. Jesteśmy zaszczyceni możliwością współpracy z Tobą. Szczególnie istotne jest dla nas to, byś posiadał profesjonalną stronę internetową, gdzie możesz dzielić się ekspertyzą i docierać do klientów. Usługi są skonstruowane tak, by dać Ci, jak najwięcej kontroli oraz własności nad tym, co dzieje się na Twojej stronie, przy jednoczesnym wspieraniu wolności ekspresji. Pamiętaj, proszę, że to Ty jesteś odpowiedzialny za publikowane treści. Bardzo ważne jest, by na Twojej stronie nie pojawiały się treści zakazane – jak spam, wirusy lub jakiekolwiek formy gróźb i zastraszeń.

Przeczytaj pełną wersję

Płatność

Podstawa wszystkich cen jest w dolarach amerykańskich, ale dla Twojej wygody oferuję płatności w: złotówkach, brytyjskich funtach, euro, japońskich jenach, kanadyjskich dolarach, australijskich dolarach i frankach szwajcarskich.

Miesięcznie

niska cena

50 zł / miesiąc

Rocznie

oszczędzasz 100 zł

500 zł / rok

Zapłać w złotówkach albo wybierz walutę, która bardziej Ci odpowiada